Ліхтарі Луч

Ліхтарі Луч

Підприємство ТОВ «Луч» було засновано 6 серпня 1998 року в м. Києві. Основна сфера діяльності – виробництво освітлювальних та сигнальних акумуляторних ліхтарів. На сьогоднішній день компанія пропонує покупцям наступні моделі ліхтарів:

  • світлодиодні. Моделі даного типу є оптимальним вибором у тому випадку, коли існує потреба в джерелах додаткового освітлення з тривалим часом світінням. 
  • на лампах розжарювання. Ламповій ліхтар, як правило, обирають співробітники підрозділів МНС та комунального господарства. Основна перевага таких моделей – «теплий», з жовтуватим відтінком промінь, який забезпечує відмінну видимість в умовах туману або задимлення.
  • світлодиодні сигнальні. Спеціалізований ліхтар для залізничного транспорту, який також користується попитом в підрозділів КП «Київський Метрополітен». На задній частині моделі розташовані два яскравих діода червоного та зеленого кольору, що використовуються для подачі відповідних світлових сигналів.

На всі вироби надається гарантія 1 рік. Також, виконуємо післягарантійний ремонт. Запрошуємо до співпраці дилерів по всій території України.


Ліхтар Луч-С239 Світлодіодний

Ліхтар Луч-С239 Світлодіодний

Технічні характеристики Ліхтар призначений для роботи у діапазоні температур…………….….від -10 до ..

₴1692.00грн. Без ПДВ: ₴1410.00грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)